ALIŞVERİŞ SEPETİ

Öğe Adet Fiyat
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Toplam TL 0.00
(-%) TL -
Nakliye TL 9.00
Genel Toplam TL 0.00
Bizden satın almak çok kolaydır. Lütfen web sitemize bir göz atın, ürünlerin resimlerini kontrol edin ve tanımları dikkatlice okuyun. Bir ürünü beğendiğiniz zaman, onu lütfen alışveriş sepetinize ekleyin. Tüm almak istediğiniz ürünleri alışveriş sepetinize ekledikten sonra, lütfen satın alma prosedürünü takip edin. Bu aşamada sizden adres bilgileriniz talep edilecektir (ürün teslimatının yapılacağı adres). Ertesi, ödeme prosedürünü takip etmeniz gerekmektedir, ödeme için uygun olan yöntemler Kredi Kartı ve Western Union Ödeme tarzıdır. Ödeme tamamlandıktan sonra kayıtlı adresinize ürünler teslim edilecektir. Ürünleri 3-4 gün içinde teslim alacaksınız. Size aynı zamanda bir takip numarası da tarafımızca sağlanacaktır. Herhangi bir konu hakkında sorunuz olursa lütfen YARDIM kısmına ve SSS bölmesine bakınız.
Ana Sayfa > SSS > E-Sigara Nedir?

Elektronik sigara ya da diğer bir isimleriyle e-sigara, e-sig, dumansız sigara veya kişisel vaporizatör, sigara benzeri pille çalışan bir cihazdır. Cihazı tuttuğunuzda (bir sigarayı tutar gibi), bir atomizer buharla nikotinli ya da nikotinsiz sıvı çözeltisi ya da diğer adıyla e-likit verir ve onu duman-benzeri buhara dönüştürür, buna “buhar” soluma da denebilir. Bu elektronik sigara kullanım eylemine genellikle “buharlama” denir.


ELEKTRONİK SİGARALARIN GELENEKSEL SİGARALARA GÖRE YARARLARI

Elektronik sigaralar tütün içermez. Yani nikotin dozunu almaya devam ederken, tütün yandığında üretilen 4000’in üzerinde kimyasalı, 40’ın üzerinde bilinen kanserojen maddeyi almazsınız. Ayrıca eskiden olduğu gibi aynı ağız tespitinin ve el-dudak hareketinin deneyimini yaşarsınız.
Elektronik sigaralar, saçınıza, elbiselere, duvarlara ve mobilyalara yapışan o rahatsız edici duman kokusunu yaymazlar. Çilek ya da vanilya e-likitinin tatlı kokusunu duyabilirsiniz, ama belki de isteyecek olmanıza rağmen, kokusu çok uzamayacaktır!
Hiçbir yanma veya alev olmadığından, uğraşacak hiçbir kül ve sigara izmariti olmaz. Ev halkı bunun için size teşekkür edecek!
Elektronik sigaradan yayılan duman benzeri buhar, sadece saniyeler içinde dağılan su-bazlı buğudur.
E-likitlerin, sıfırdan başlayarak yükselen çeşitli nikotin seviyeleri vardır. Bu size nikotin alımınız için daha çok kontrol sağlar. Mesela, sıradan sigara kullanırken aldığınız nikotin seviyesinden başlayıp, zamanla isterseniz nikotin seviyesini düşürebilirsiniz.
Kalıcı bir duman üretmediğinden hemen her yerde içebilirsiniz. Restoranlar, barlar, oteller ve ofisler de buna dâhil. Ofis dışına çıkmanıza, buz gibi soğukta ayakta beklemenize veya güneşin bunaltıcı sıcağında sigara molası vermenize gerek yok.
İlk bakışta e-sigaranın başlangıç seti ilk yatırım anlamında biraz pahalı gibi görünse de, uzun vadede bir sürü para tasarrufu yapacaksınız. Devam etmek için sadece e-likitler ve atomizerleri almanız gerek. Kartuşları e-likitlerle yeniden doldurabiliyor olmanız, size önemli ölçüde para biriktirtecek. Genellikle, elektronik sigaraların maliyeti, tütün sigaralarından %80 daha ucuzdur.
Yere atılan sigaralar genellikle hayati tehlikelere, mülklerin yıkılmasına ve çevrenin kirlenmesine yol açan kazara yangınlara neden olur. Elektronik sigara bu riskleri ortadan kaldırır ve çevreye daha saygılıdır.
Günümüzde daha çok insan sağlık konusunda bilinçlenmeye başlıyor. Sigara yasakları çoğalıyor, sigara içenler bina dışında kalmaya zorlanıyor ve sigara içmek için izole edilmiş bir alanda duruyorlar. Sigara içen birinin yanındaki arkadaşlarının veya çevredekileri insanların sigara dumanından şikâyet ettiklerinin ve yakmayan insanları takdir ettiklerinin de birçok örneği vardır. Elektronik sigarayla birlikte, sigara dumanı yüzünden onlara karşı suç işleme konusunda endişelenmeden şirketin tadını çıkarabilirsiniz.
Elektronik sigaralar dişlerinizi sarartmaz ve sizde pis bir sigara nefesi bırakmaz.
Deneyebileceğiniz geniş ürün yelpazesi buharlamanın en büyük zevklerinden biridir. Popüler sigara markalarını taklit eden tütün çeşitlerinden; çilek, kiraz, nane, vanilya, kapuçino ve diğer mükemmel tatlara kadar çok sayıda e-likit lezzeti bulunmaktadır
Elektronik sigaralar çeşitli stil ve renklerde gelir. Sigara ölçüsünde, şeklinde ve renginde olan e-sigaralar vardır. Bazı modellerin ucunda sigaradan bir fırt çektiğinizde kırmızı veya turuncu bir ışık yanar. Ayrıca borulara, tükenmez kalemlere veya cep telefonlarına benzeyen diğer e-sig modelleri de mevcuttur. Sadece size uyan ya da karakterinizi gösteren stili seçmeniz yeterli!