ALIŞVERİŞ SEPETİ

Öğe Adet Fiyat
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Toplam TL 0.00
(-%) TL -
Nakliye TL 9.00
Genel Toplam TL 0.00
Bizden satın almak çok kolaydır. Lütfen web sitemize bir göz atın, ürünlerin resimlerini kontrol edin ve tanımları dikkatlice okuyun. Bir ürünü beğendiğiniz zaman, onu lütfen alışveriş sepetinize ekleyin. Tüm almak istediğiniz ürünleri alışveriş sepetinize ekledikten sonra, lütfen satın alma prosedürünü takip edin. Bu aşamada sizden adres bilgileriniz talep edilecektir (ürün teslimatının yapılacağı adres). Ertesi, ödeme prosedürünü takip etmeniz gerekmektedir, ödeme için uygun olan yöntemler Kredi Kartı ve Western Union Ödeme tarzıdır. Ödeme tamamlandıktan sonra kayıtlı adresinize ürünler teslim edilecektir. Ürünleri 3-4 gün içinde teslim alacaksınız. Size aynı zamanda bir takip numarası da tarafımızca sağlanacaktır. Herhangi bir konu hakkında sorunuz olursa lütfen YARDIM kısmına ve SSS bölmesine bakınız.
Ana Sayfa > Hakkımızda

Kuruluşumuzun üstünden çok kısa bir süre geçmesine rağmen gösterdiğiniz yoğun ilgi ile durmaksızın büyümeye devam ediyoruz. Büyürken de sağlıklı bir kurumsal gelişim yakalamak adına hem ürün yelpazemizi genişletiyor, hem de müşteri hizmetleri gibi soyut hizmetlerimizi daha üst seviyelere çıkarmaya gayret ediyoruz.

Biraz demode olacak ama “Ne varsa eskilerde var” diye boşuna dememişler – siz bizim için gerçekten velinimetsiniz ve bunu hiçbir zaman aklımızdan çıkarmıyoruz. Samimiyet, dürüstlük ve kalite üçgeninde hizmet vermeye devam ettikçe hem sizin hem bizim kazanacağımızın bilincinde bir firma olarak bugüne kadar göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür eder, size hep layık olmaya çalıştığımızı bilmenizi isteriz.

Esigaratamam olarak bizi birbirimize bağlayan ortak noktalardan en önemlisi sigara içmiyor oluşumuzdur. Doğruya doğruya, bazılarımız elektronik sigara kullanıyor ama bazılarımız en doğrusunu yaparak hiçbir şey içmiyor – ki bu da en iyisi tabii.

Elektronik sigara ile olsun, başka yöntemlerle olsun…nasıl olursa olsun lütfen sigarayı bırakın.

Biz kimiz? Biz, sizleriz.

Esigaratamam olarak sadece bireysel müşterilere hizmet vermiyoruz; toptan satışlarımız da mevcut. Bir yerine bin satmanın arasındaki tek fark fiyatların daha uygun olması - tüm perakende satışlarımız için geçerli olan üstün kalite ve hizmet anlayışı toptan satışlarımız için de geçerlidir.

Toplu miktarlarda alım yapmayı düşünüyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçmenizi öneririz. Günümüzün aşırı rekabetçi elektronik sigara piyasasında en küçük marj bile o kadar önem taşıyor ki sunduğumuz ürün çeşitlerini ve inanılmaz toptan fiyatlarımızı görmeden kesinlikle karar vermeyin. Bizimle irtibata geçip ihtiyaçlarınızı belirtmeniz yeterli – size sizin için en karlı çözüm ile döneceğimizden emin olabilirsiniz.

Toptan olsun perakende olsun esigaratamam doğru adres çünkü konu sadece bir cihaz ya da likit satışı değildir, hiçbir ticari aktivite bu kadar basite indirgenemez. Satılan ürün ve içinde bulunulan piyasa hakkında da derinlemesine bilgi sahibi olmak gerekir ki esigaratamam olarak size her konuda en iyi hizmeti sunacağımızı garanti ediyoruz.

Göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür eder, karlı günler dileriz.

Belki bizim aklımıza gelmemiş bir fikriniz var; belki de bize farklı bir işbirliği önerisi getirmek istiyorsunuz. Esigaratamam olarak mantık ve karşılıklı kar çerçevesinde her türlü işbirliğine açığız, o yüzden lütfen bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin.

Düşüncelerinizi duymak için sabırsızlanıyoruz.