ALIŞVERİŞ SEPETİ

Öğe Adet Fiyat
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Toplam TL 0.00
(-%) TL -
Nakliye TL 9.00
Genel Toplam TL 0.00
Bizden satın almak çok kolaydır. Lütfen web sitemize bir göz atın, ürünlerin resimlerini kontrol edin ve tanımları dikkatlice okuyun. Bir ürünü beğendiğiniz zaman, onu lütfen alışveriş sepetinize ekleyin. Tüm almak istediğiniz ürünleri alışveriş sepetinize ekledikten sonra, lütfen satın alma prosedürünü takip edin. Bu aşamada sizden adres bilgileriniz talep edilecektir (ürün teslimatının yapılacağı adres). Ertesi, ödeme prosedürünü takip etmeniz gerekmektedir, ödeme için uygun olan yöntemler Kredi Kartı ve Western Union Ödeme tarzıdır. Ödeme tamamlandıktan sonra kayıtlı adresinize ürünler teslim edilecektir. Ürünleri 3-4 gün içinde teslim alacaksınız. Size aynı zamanda bir takip numarası da tarafımızca sağlanacaktır. Herhangi bir konu hakkında sorunuz olursa lütfen YARDIM kısmına ve SSS bölmesine bakınız.
Ana Sayfa > SSS
eSigaraTamam.com İngiltere, Almanya, Ukrayna, Yunanistan ve şimdide Türkiye’de ofisi olan uluslararası bir kuruluşa aittir. Sizlere kaliteli elektronik sigara ürünlerini mümkün olan en iyi fiyatlarla sunmayı hedeflemiş bulunmaktayız.
Bu 2 sebepten ötürüdür. Birincisi, şirketimiz büyük bir şirket olup distribütörlerimizden yüklüce mal almaktadır. Buda büyük alımlarda yüksek ıskontolar anlamına gelmektedir. İkinci olarak, şirket olarak, şirket prensiplerimiz gereği kabul edilebilir bir karlılık marjı düzeyinde çalışmaktayız. Yüksek kar marjları şirket etiğimize uymayan davranışlardan birisidir.
Kesinlikle. Sebep basit. Size eğer kalitesiz bir ürün satarsak bizi yeniden tercih etmezsiniz, bizi tanıdığınız insanlara tavsiye etmezsiniz. Aslında, müşterilerimizin 95% inden fazlası bizi diğerlerine tavsiye etmektedir.
Tüm ürünler, yurt dışından getirilmekte olup gönderilerimiz yurt içinden yapılmaktadır. Siparişiniz 24 saat içinde kargo firmasına teslim edilir.
Sitemiz üstünden kredi kartınızı kullanarak paypal aracılığı ile veya bankaların Western Union hizmetini kullanarak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.
Elektronik sigarayı ilk kez kullanacak olan kişiler eVic modeli hariç tüm ürünleri rahatlıkla kullanabilir.
Natura Marka likitler Yunanistan’da Flavourart aromaları ile üretilmektedir. Etiketlerinde içerikleri ve son kullanma tarihleri mevcuttur.
Hexocell likitler pg bazlı likitlerdir Naturalar % 100 vg içerir.
Likit tüketimi tamamı ile kişisel bir durumdur. Takriben 20 ila 45 gün arası diyebiliriz. İhtiyacınız olan nikotin miktarını almadığınız taktirde daha fazla likit tüketebilirsiniz.
eGo tip bataryalarla kullanabileceğiniz gibi VV özellikli piller ve Mod sigaralarla da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yüksek gerilimli bataryalarla daha uyumludur.
Delirium 69 eVod Bcc başlıkları ile kullanabilirsiniz.
Delirium Luna eliptik yapılı bir modeldir 350 mAh pile sahiptir. 3-4 saat kesintisiz kullanım sağladığı gibi değiştirilebilir atomizer kafalarını rahatlıkla temin edebilirsiniz. 1,5 ml kapasiteli kartuşlar ile kullanılır. Kartuş ağızlığın altında kaldığından görünüş itibari ile kibar bir yapısı vardır.
Delirium 69, 650 mah bataryaya sahiptir bu size 6-7 saat kesintisiz kullanım imkanı sağlar. 1.6 ml lik clearomizer ile çalışır. Bu sistem ile atomizeri komple değiştirmeye gerek yoktur dolayısı ile başlığı değiştirmeniz yeterlidir. Delirium 69 ile ego tip bataryalara uygun atomizer üniteleri kullanabilirsiniz.
Delirium Luna ve Delirium 69 geçişli şarj özelliği mevcuttur ve bu özellik sayesinde elektronik sigaranızı sarjda iken de kullanabilirsiniz.
Protank üç parçadan oluşmaktadır. Hazne, Atomizer başlığı ve kapak.
 1. Atomizer başlığını kapağın iç kısmında yerleştirin.
 2. Atomizer silindiri ile tank arasındaki bölmeye likit ekleyin.
 3. Atomizer başlığı taktığınız kapak ile tankı kapatınız.
510, eGo ve mod tabir edilen eVic, Gear VV ile de kullanabilirsiniz.
Delirium tank kapasitesi bütün bir günü geçirmenizi sağlayacak 1.6 ml’lik hazneye sahiptir.
Variable Voltage (VV) Değişken voltajlı cihazlara verilen isimdir. Şarj esnasında kullanılabilinir. 3 voltaj seviyesine sahiptir (3.2 volt, 3.7 volt ve 4.4 volt) ve 3 kez seri olarak düğmeye basarak voltaj seviyesini değiştirebilirsiniz. Bataryadaki ışık seçmiş olduğunuz voltaj seviyesini resimdeki gösterecektir.
Puromizerin üstünde küçük silikon bir parça vardır bu parçayı bir tarafından kaldırdıktan sonra hazneye likit doldurabilirsiniz.
Puromizerler kapalı ünitelerdir. Buhar üretmediği noktada puromizerinizi değiştirmeniz gerekmektedir.
Puromizer başlıklar eGo tipi piller ile kullanılabilinir.
Ömürleri yaklaşık 20-30 gün civarındadır. Kullanım durumunuza göre süre uzayabilir veya kısalabilmektedir.
İki üründe bcc sistemdir yani rezistansının en altta olduğunu belirtmektedir. Bu sayede atomizer ipi her zaman ıslak kalır ve rahatlıkla değiştirilebilinir. Delirium 69 bcc 1.6 ml likit kapasiteli Protank 2.5 ml kapasitelidir. Protank, metal ve camdan yapılmış hiç bir şekilde plastik veya kompozit malzeme kullanılmamıştır.
Minimal tamamı ile sigara görünümlü bir e sigaradır. Nefese duyarlı otomatik çalışmaktadır. 280 mAh pili ve cartomizer sistemden oluşmaktadır. Kişisel şarj ünitesi 1000 mAh olup, her an şarj edebilirsiniz.
Minimal tamamı ile sigara görünümlü bir e sigaradır. Nefese duyarlı otomatik çalışmaktadır. 280 mAh pili ve cartomizer sistemden oluşmaktadır. Kişisel şarj ünitesi ile her an şarj edebilirsiniz.

Minimal e sigara likit dolumu ve montajı nasıl yapılmaktadır.

 1. Kutu da ekstra 1 adet cartomizer bulunmaktadır.
 2. Cartomizeri kılıfından çıkarınız arka kısmında ki kapağı ince uçlu bir cisim yardımı ile resim 3 ve 4 teki gibi çıkartınız.
 3. Resim 5’ te cartomizerin iç kısmı gözükmektedir. Boşluk olan kısma gelmeyecek şekilde cartomizeri çevirerek iç haznede ki süngerin tamamını ıslatınız.
 4. Cartomizerin kapağını kapatarak pile çevirerek monte ediniz.
 5. Kişisel şarj ünitesinin kapağı yukarı doğru kayarak açılır.
 6. Minimal e-sigaranız kişisel şarj ünitesine çevirerek çıkarılıp takılır.
 7. Sert nefes çekimi minimal e sigaranızın reseptörlerine zarar verebileceğinden yumuşak ve uzun nefes çekiniz.
Manuel derken otomatik olmayan yani kullanıcının kontrolünde olan led düğmesine sahip modellerdir. Genel itibari ile led düğmesine 5 kez seri şekilde basarsanız açılır veya kapanır. Sonrasında led düğmesine nefes çekim süresince basılı tutarak pili ve buharlaştırıcıyı aktif hale getirmiş olursunuz. Bu modellere örnek verecek olursak Delirium69, Delirium Luna, Delirium, eGo-T, eGo-C, eVic, ... vs.
 1. Buharlaştırıcı ünitesinin kapağını ve ağızlığını çıkartınız.
 2. Tanka likit ekleyiniz ve ağızlığı çevirerek tekrar takınız.
 3. Buharlaştırıcı ünitesi ile delirium pilini çevirerek birleştirdikten sonra delirium e-sigaranızı led düğmesine basarak çalışır konuma getirip kullanabilirsiniz.
 1. Puromizerın üstündeki ince silikon kapağı resimdeki gibi kaldırınız ve likit ekleyiniz.
 2. Kitin içinde bulunan halkayı pile çevirerek monte ediniz.
 3. En son işlem puromizeri pile çevirerek yerleştirdikten sonra kullanabilirsiniz.
Evic’i 5 klik ile açtığınızda karşınıza menüler çıkacaktır menülerden Power on seçeneğini ateşleme düğmesine bir kere basarak seçersiniz. Açılış esnasında dijital göstergede zaman göstergesi ve kullandığınız buharlaştırıcının ohm derecesi, watt ve en son ana ekran gözükür.
Dijital göstergenin altındaki halkayı sağa, sola çevirerek menülerde gezinebilir, menüdeki seçeneklerden birini seçmek için ateşleme düğmesine bir defa basarak ayarlarınızı yapabilirsiniz. Seçeneklerden exit’i kullanarak çıkabilirsiniz. Nefes alırken ateşleme düğmesine basmanız gerekmektedir.
Sitemizde atomizerler başlığı altında gördüğünüz bir çok üniteyi kullanabileceğiniz gibi Delirium Protank’ı özellikle tavsiye edebiliriz.
Satın aldığınız ürünün içinde bir broşür çıkacaktır bu broşürün üstünde şifre bulunur bu şifre ile www.midseries.com linkinden programı indirebilirsiniz.
Bir çok atomizer uygun olsa da 2 ohm ve üstü ile daha yüksek performans sağlayabilirsiniz.
RTVV’nin açılımı “Real Time Variable Voltage” yani “ Gerçek zamanlı değiştirilebilir Voltaj” anlamına gelir ki bu elektronik sigaranızdan nefes çekerken kayıtlı olan profil ayarı arasında geçiş sağlayabilme imkanı sunmaktadır.

Pc üzerinden ayarladığınız her profil bilgisine bir renk veriyorsunuz , profilinizi joystick aracılığı ile led de beliren renge göre seçerek kullanabilirsiniz.
 • EVIC - Açık / Kapalı Anahtarı
 • Janty MiD - Joystick hızlandırıcı
 • EVIC - Puff Sayaç
 • Janty MiD - Puff Sayaç (Veri Paylaşımı / Veri Çekme)
 • EVIC - 3.0V için 5.0V
 • Janty MiD * - 0V 8.0V (fabrika çıkışı 6.0V - 3.0V)
 • EVIC - 2W 15W için
 • Janty MiD * - 0W için 25W (fabrika çıkışı 15W - 4W)
 • EVIC – 114 gram
 • Janty MiD – 74 gram
İsteğe bağlı MiD Genişletilmiş yazılım modülü satın alarak Janty MiD e yeni özellikler ekleyebilirsiniz.
eVic te tüm menüler sisteme yüklenmiştir. Yeni çıkan versiyonları yükleyerek sistemi yenileyebilirsiniz.
eVic dijital ekrana sahip olduğundan cihaz üzerinde değişiklik yapabilirsiniz.
Janty Mid pc de ayarladığınız 4 farklı profili yüklersiniz ve Joystick ile birlikte bu modlar arasında geçiş sağlayabilirsiniz.
 • Değişken Gerilim / Değişken Watt - gerçek zamanlı kontrol
 • Uzunluk: 116.6 mm
 • Çap: 19.4 mm
 • Cihaz Ağırlığı: 40 gram
 • Akü sayısı: 2
 • Pil Tipi: 16340
 • Aktivasyon: Joystick
 • LED: RGB LED
E-Sigara Nedir?