Hızla gelişen elektronik sigara piyasasında marka ve modellerde çeşitlenmektedir. Bu noktada özellikle yeni başlayanlar için hangi elektronik sigarayı seçeceği büyük bir soru işareti olarak karşınıza çıkmakta. Bizde sizlerle uygun fiyatı ve mükemmel performansı ile ilk defa elektronik sigara alacak olanlar için ideal bir seçim olan Delirium modelinin özelliklerini paylaşmak istedik.

İlk defa elektronik sigara alacak olanlar için en büyük sorun uzun vade de kullanıp kullanmayacağını bilmeden uygun bir set için yüksek meblağlar ödemektir. Tamda bu noktada Delirium elektronik sigara sizin imdadınıza yetişir. Daha önce elektronik sigara kullanmadıysanız ve kullanmaya başlamadan önce denemek istiyorsanız uygun fiyatıyla hemen bir Delirium e-sigara edinin.

Neden Delirium Elektronik Sigara?

Delirium elektronik sigaranın en büyük özelliği 650mA batarya ile desteklenmesidir ve bu esigara bataryası size 6 saat kullanım sağlamasıdır. Bu sayede gün içerisinde esigara keyfiniz batarya sorunu ile bölünmez. Ayrıca bu pil geçiş sistemi özelliğine sahiptir ve bu da şarj olurken de elektronik sigaranızı kullanmanızı sağlar.

Delirium elektronik sigarada atomizer sistemi zekice tasarlanmıştır. Bu mükemmel tank sistemi esigaranızı hem kolay doldurmanızı sağlar hemde çok iyi bir buhar ve tat almanıza olanak sağlar. E-sigaranızın atomizer sistemi değiştirilebilir, yani bütün e-sigaralarda olduğu gibi atomizerin değiştirilme zamanı geldiğinde, sadece atomizerin başlığını değiştirirsiniz. Delirium elektronik sigarada ki bu kolay değiştirilebilir sistem hem ucuzdur hemde sürekli olarak iyi performans almanızı sağlar.

Kısaca özetlemek gerekirse, Delirium elektronik sigara kolay kullanılır, ucuzdur, etkilidir ve stil sahibidir! Eğer siz de e-sigaraya başlamak istiyorsanız ama hangi e-sigarayı seçeceğinizi bilmiyorsanız, Delirium elektronik sigara sizin için en ideal tercih olacaktır.

Delirium Elektronik Sigara Paket İçeriği

  • 1x Delirium e-Sigara ( Batarya + Atomizer )
  • 1x USB Şarj Cihazı
  • 1x Atomizer için Yedek Başlık

Başka satın almanız gerekenler

  • E-Likit
  • 220V Şarj Adaptörü ( Eğer bilgisayar USB si yerine 220V prizle şarj etmek istiyorsanız )

Sigarasız, sağlıklı ve mutlu günler dileğiyle...

E-Sigara Tamam Ekibi