Daha önceki yazılarımızda elektronik sigara olarak özellikle mod cihaz kullanıcıları için üretilmiş mükemmel bir atomizer olan Delirium Protank’ı tanıtmıştık. Tankomizer olarak adlandırılan yeni tank sistemi şimdi küçük boyutları ile Ego elektronik sigara bataryalarına uygun tasarımda üretilmeye başlandı. Bu devrimci yeni Elektronik Sigara sistemi, e-likiti basit ve dostça kullanır. Hem elektronik sigaranızın kullanımı kolaylaşacak hemde mükemmel performans alacaksınız.

Delirium Protank Mini Elektronik Sigara Atomizeri

Delirium Protank elektronik sigara atomizeri hakkında ayrıntılı bilgiyi daha önceki yazılarımızda sizinle paylaşmıştık. Bu atomizer özellikle boyutları nedeniyle çoğunlukla mod cihazlarla kullanıma uygundu. Şimdi Mini versiyonu ile 2 ml haznesi ile Ego elektronik sigara bataryaları üzerinde de çok şık duracak.

Elektronik sigara bataryası üzerine bu atomizeri takıp e-sigara ile ilk nefesiniz aldığınızda ne demek istediğimizi çok daha iyi anlayacaksınız. Bu elektronik sigara atomizeri gerçekten harikalar diyarından geliyor. Alışıla gelmiş üstün nitelikli Delirium işçiliğinin yanısıra bu elektronik sigara ile oldukça rekabetçi bir fiyat ve inovasyon konseptinin en uç teknolojisi de garanti!

Elektronik sigara sağlığınız için önemlidir. Bu nedenle kullanıcılarının sağlığı için Protank’ta plastik ve petrol türevi başka malzemeler kesinlikle kullanılmamıştır. Protank’i tasarlarken bu tür kompozit alaşımlardan uzak durmaya özen gösterilmiş. Sizinde bildiğiniz gibi esigara ile en net, en temiz buhar performansı en doğal malzemeler ile mümkündür. İşte bu yüzden Protank Mini tıpkı abisi gibi %100 cam ve metalden yapılmıştır ve elektronik sigara ile öyle rafine bir buhar verir ki anlatmaya kelimeler yetmez!

Delirium Protank Mini Elektronik Sigara Atomizeri Paket İçeriği:

  • Delirium Protank Mini Clearomizer/Atomizer x 1
  • Yedek Clearomizer/Atomizer Kafası (2.5Ω) x 2

Elektronik Sigara ile Protank Mini Kullanımı

Değiştirilebilir Atomizer Sistemi: Elektronik sigara kullanımında atomizeri komple değiştirmeye son. Bu mükemmel tasarım ile esigara kullanımında ömrü bittiğinde atomizer kafasını değişmek yeterlidir. Bu size hem daha kolay bir elektronik sigara kullanımı hemde daha düşük bir maliyet sağlayacak.

Metal & Cam: Atomizer dünyasında bir ilk! Elektronik sigara ile zararlı maddelerden uzaklaşın. Petrol ve türevi maddelerden üretilmiş tek küçük bir parça bile barındırmaz. Bu sayede e-sigara kullanımında çok daha sağlıklı bir buhar üretimi sağlar.

2,0 ml Likit Kapasitesi: Elektronik sigara kullanımında artık günde bir kez doldurmak yeterlidir. Elektronik sigaranız ile likit derdi çekmeden daha uzun süre keyif süreceksiniz.

Bottom Coil Teknolojisi: Atomizer rezistansının en altta olduğu bu sistem sayesinde elektronik sigara kullanımında atomizer ipi hep ıslak kalır; ayrıca esigara likiti düşük sıcaklıklarda buharlaştırarak çektiğiniz buharın serin ve sabit dereceli kalmasını sağlar.

Üstün Tasarım ve İşçilik: Bu elektronik sigara sistemi uzun vadeli kullanım için geliştirilmiştir, gerektiği zaman atomizer kafasını değiştirmek dışında herhangi bir parçasını değiştirmek gerekmez.

Buharın Piri: Gurmelere layık, yoğun mu yoğun buhar bulutları! Bu da gayet normal tabii, sonuçta Protank yalnızca metal ve cam kullanarak üretilmiştir – dolayısıyla elektronik sigara ile likitiniz buharlaştırılana kadar olabilecek en doğal ortamda muhafaza edilir.

Sigarasız, sağlıklı ve mutlu günler dileğiyle...

E-Sigara Tamam Ekibi