Elektronik sigara kullanmaya başlayanlar kısa süre içerisinde çok daha iyi tat ve duman performansı alacakları mod cihaz olarak tanımlanan ürünlere yönelmekteler. Ancak bu noktada elektronik sigara kullanıcılarının karşısına fiyat sorunu çıkmakta. Tabi ki bu mod cihazların fiyatları basit ve standart elektronik sigaralardan biraz daha pahalı olmakta. Eğer bir mod elektronik sigara almak istiyorsanız ve maddi imkanlarınız kısıtlıysa Gear VV modeline bir göz atmanızda fayda var.

Gear VV ve Diğer Elektronik Sigaralardan Farkları

Gear VV elektronik sigara piyassında değişken voltajlı özellikleriyle mükemmel performans sağlayan mod cihazlardan biridir. Özellikle uygun fiyatı ile mod cihaz almak isteyen elektronik sigara kullanıcıları arasında tercih edilmektedir. Bu noktada kalitesinden ise hiç şüphe duymanıza gerek yok. Aleminyum gövdesi ve lityum bataryaları ile size sorunsuz ve uzun vadeli bir kullanım sağlayacaktır.

Gear VV elektronik sigaranın gövdesi lüks alüminyum alaşımdan yapılmıştır ve kalite ve sağlamlık konusunda size hiç şüphe bırakmaz. E-sigaranızın tasarımı ise önemli unsurlardan biridir. Gear VV esigara bir meşale şeklinde tasarlanmıştır ve şık görünümü ile dışarıda kullanım için gayet uygundur.

Gear VV elektronik sigara gövdesi eGo/510 girişine sahip bütün atomizerlerle uyumludur. Bu da size istediğiniz özellikte bir esigara keyfi sürmenizi sağlayacaktır. Bu noktada tamamen kişisel tercihinize göre soğuk duman üreten e-sigara tanklarından Vivi Nova yada alternatif olarak Delirium Protank’ı önerebiliriz. İki seçenekle de e-sigaranızdan mükemmel performans elde edeceksiniz.

Bu elektronik sigaranın değişken voltaj özelliği, voltajı 3,0V dan 5V a kadar 0,1V arttırarak sınırsız bir ayarlama imkanı tanır. E-sigaranızın üzerinde voltaj ve çekim sayısı için büyük bir LED ekranı vardır. Ayrıca bu esigarada 3 tıklamada açma/kapama özelliği vardır. Gear'ı herhangi bir normal EGO esigara USB şarjı ile şarj edebilir, ya da dışsal batarya sarjı da kullanabilirsiniz.

Gear VV Elektronik Sigara Paket İçeriği

  • 1x Gear VV gövdesi
  • 2x 650mA Şarj edilebilir içsel batarya
  • 1x Kullanma kılavuzu

Başka satın almanız gerekenler:

  • Herhangi bir 510/eGo atomizer
  • Herhangi bir eGo USB Sarj Kablosu

Sigarasız, sağlıklı ve mutlu günler dileğiyle...

E-Sigara Tamam Ekibi