Sigarasız bir hayat sizin için hayalden mi ibaret? O halde siz halen elektronik sigara ile tanışmadınız. Çünkü elektronik sigara ile tanışan herkes sigarayı çok kolay bir şekilde bırakabiliyor. Üstelik elektronik sigara ile uzun bir zaman diliminin stres altında ve gergin bir psikoloji ile geçirilmesine gerek de kalmıyor. Çünkü e-sigara, sigara içmeniz nedeniyle sahip olduğunuz el ve dudak alışkanlıklarınızın kısa bir süre daha devam etmesine olanak tanıyor. Bu nedenle son derece gergin ve sıkıntılı günler yaşamanıza gerek kalmıyor.

Elektronik Sigara ile Yeni Bir Başlangıç

Sigaradan kurtulmak için hemen uygun fiyatıyla bir elektronik sigara siparişi verebilirsiniz. Bu aşamadan sonra öncelikle yapmanız gereken evinizde ne kadar sigara varsa kırıp atmanız olacak. Ardından daha önce siparişini verdiğiniz ve adresinize ulaşan elektronik sigarayı esigara likiti ile doldurun ve bataryanızı şarj edin.

Gün içerisinde sigara içme isteğinize elbette direneceksiniz. Ancak dayanılmaz bir boyutta içme isteğine sahip olduğunuzda devreye e-sigaranız girecek. Tıpkı sigara içiyormuşsunuz gibi uç bölümünden bir buhar çıkaran e-sigara, sizin sigara içme isteğinizi oldukça erteleyecek. Sonraki günlerde ise e-sigara ile sigara isteğinizin tamamen ortadan kalkacağına kendiniz de şahit olacaksınız.

Elektronik Sigara ile Nikotinden Tamamen Kurtulmak

Ancak önemli olan; elektronik sigara ile kullanmış olduğunuz nikotin miktarını her geçen gün biraz daha azaltmanız olacak. Aksi halde e-sigara ile sigarandan kurtulabilirsiniz ancak nikotin bağımlılığınızdan tam olarak kurtulduğunuzdan söz edilemez. Eğer elektronik sigara kullanımında bu önemli noktaya dikkat etmezsiniz hem ürünü amacı dışında kullanmış olacaksınız hemde bu süreçte keyifli hale dönüşen nikotin kullanımı ile bağımlılığınızı artırabilirsiniz.

Dilerseniz sigarayı bıraktığınız bu süreci esigara ile çok daha keyifli bir hale de getirebilirsiniz. Bunun için üretici firmalar esigara likitleri için çeşitli aromalar hazırlayarak kullanıcıların beğenisine sunmuş durumda. Bu aromalardan sevdiğiniz lezzetlere sahip olanları da e-sigara siparişi verirken belirtmeniz mümkün. Farklı lezzetler içeren bu esigara likitleri elektronik sigara içimini sizin için çok daha keyifli bir vaziyete getirecektir.

Sigarasız, sağlıklı ve mutlu günler dileğiyle...

E-Sigara Tamam Ekibi