Elektronik sigara piyasasında farklı özellikleri ve fiyatlarıyla bir çok çeşit ürün satılmaktadır. Bazı elektronik sigara modelleri yeni tasarımları ve teknolojileri ile dikkat çekseler de , elektronik sigara kullanıcıları uzun süredir kullandıkları ve memnun oldukları adı üstünde klasik modellerden vazgeçemezler. Bu tarz elektronik sigara modellerinin başında ise Janty Neo gelmekte. Bizde hala bilmeyen elektronik sigara kullanıcıları varsa diye Janty Neo’ yu tanıtalım istedik

Elektronik Sigara Piyasasında Janty Neo Klasik

Janty Neo Elektronik Sigara diğerlerinden ayıran en büyük özellikleri uygun fiyata mükemmel performansı almanız olacaktır. İkili set olarak satılan Janty Neo piyasada bir çok elektronik sigara modelinden çok daha ucuza gelmektedir. Elektronik sigara setinin ikili olması her hangi bir sorun yaşadığınızda, bataryanız bittiğinde size eliniz altında her zaman bir yedek e-sigara bulundurma imkanı sağlar.

Bu da elektronik sigara kullanımında olası sorunlarda normal sigara kullanımını önler. Çünkü biliyoruz ki esigara yerine bir kere bile normal sigara içmek bırakma sürecinizi etkileyecektir. Elektronik sigara kullanımına geçişte en büyük sorunlardan biri özellikle yeni başlarken kullanıcılarının zorlanmasıdır. Ancak Janty neo kolay kullanımı ve mükemmel performansı ile yeni başlayanlar için elektronik sigara kullanımını daha da keyifli hale getirir.

Janty Neo Kalsik Elektronik Sigara Özellikleri

Janty Neo Klasik Elektronik Sigara son derece şık ve güçlü bir elektronik sigara. Bu kullanışlı elektronik sigara 650mA batarya ile güçlendirilmekte ve bu da size bataryanızı yeniden şarj etmeden önce 6 saatlik bir esigara keyfi sunmakta. Elektronik sigara ile kullanılan buharlaştırıcı sistemini ya da diğer adıyla puromizeri yeniden doldurmak oldukça kolaydır ve bu sistemin kullanılmasının en büyük avantajı bol miktarda duman çıkarmasıdır. Ayrıca, puromizer sistemi çok zengin bir tat almanızı sağlar.

Siyah renkli elektronik sigara modeli otomatik bir batarya ile geliyor. Yani elektronik sigara içtiğiniz sürece basabileceğiniz bir buton yok. Gümüş renkli e-sigara seçeneği ise size manuel kullanım olanağı tanıyor. Janty Neo elektronik sigara kullandığı promizer sistemi aynı zamanda tüm eGo bataryaların üstüne de oturmaktadır.

Janty Neo Kalsik Elektronik Sigara Paket içeriği ve Diğer Parçalar

  • 2 x 650mA batarya
  • 2 x Janty Neo promizer
  • 2 x Promizer ağızlığı
  • USB sarj kablosu
  • Duvar adaptörü
  • 1 x Altın rengi O halkası
  • 5 x Promizer için slikon kapak

Sigarasız, sağlıklı ve mutlu günler dileğiyle...

E-Sigara Tamam Ekibi